fbpx

60×60 Led Panel

60×60 led panel,bir panelin içerisine yerleştirilmiş çoklu çiplerden oluşur. Daha sonra dekoratif olmasını sağlamak maksadıyla üzeri bir pleksi ile kaplanır. Pleksi aynı zamanda mekanizmayı oluşacak zararlardan korumayı da sağlar. 60×60 led panel, ekonomik açıdan büyük avantajlar sağlayan bir üründür. Üzerine yerleştirilen pleksi, panelin kullanıldığı alana ışığın eşit bir şekilde yayılmasını sağlar ve yayılan ışıkla alan daha fazla aydınlanır.  Floresan aydınlatmaya göre oldukça tasarrufludur.

Dekoratif kullanımın yanı sıra ticari amaçlarla da kullanılmaktadır. Genellikle reklam tabelalarında tercih edilir. Mağazalarda sıklıkla kullanılmasının temel nedeni bulunduğu ortamın enerjisini yükselten ve modern bir görünüm veren bir ürün olmasıdır. Dış mekanlarda güvenilerek kullanılabilir; çünkü oldukça dayanıklıdır. Firmaların panellerinde de kullanılmasının temel sebebi de budur.

60×60 LED Panelin Avantajları Nelerdir?

 

 • Firmaların reklam işlerini kolaylaştırır, panellerin daha fazla dikkat çekmesini sağlar. Yüksek bütçeli reklam harcamalarından daha etkili sonuçlar doğurur ve firmaların akılda kalmasına yardımcı olur.
 • 60×60 led panel, birden fazla farklı renge sahip olmasıyla kişiselleştirilebilir.
 • Uzaktan kumanda veya bilgisayar ile kontrol edilebilme imkânı sağladığı için kullanımı oldukça kolaydır.
 • İstenilen boyuta göre ayarlanabilir.
 • Dayanıklı ve modern yapısıyla hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kullanılabilir.
 • İstediğiniz şekillere göre şekillendirilebilmektedir. Reklamda kullanmak istediğiniz yazıları bilgisayar üzerinden istediğiniz fontta yazdırabilirsiniz.
 • Kullanımı, kurulumu ve değiştirilmesi oldukça kolaydır ve kullanım ömrü floresan aydınlatmaya göre daha uzundur.

60×60 LED Panel Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 • Öncelikli olarak yapmanız gereken şey aydınlatacağınız mekanın büyüklüğünü ve aydınlatma alanını hesaplamaktır.
 • Verimli aydınlanmayı sağlamak için aydınlatma noktalarının neresi olduğunu ve bu bölümler için kaç adet 60×60 led panel gerektiğini hesaplamalısınız.
 • Alacağınız ürünü uzun vadede kullanmayı hedefliyorsanız kaliteden ödün vermemelisiniz. Bu konuya dikkat etmemeniz durumunda sıklıkla ürün değiştirmek durumunda kalırsınız ve maliyet oldukça artar.
 • Led panelinizle birlikte verilen kullanım talimatlarını da yerine getirmelisiniz. Bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece uzun ömürlü bir aydınlatmanın ve enerji tasarrufunun keyfini çıkarabilirsiniz.

60×60 Led Panel Montajı

 

Güneş ışığından etkilenmeyen bir led panel tercih ederseniz montajı ne zaman yapacağınızın hiçbir önemi yoktur. Fakat güneş ışığından etkilenen bir led panel tercihinde bulunursanız muhakkak güneş ışınlarına maruz kalınmayacak bir zaman diliminde montaj işlemini gerçekleştirmelisiniz. Asma şekilde montajlanabildiği gibi obje içine de yerleştirilebilen led paneller işinizi kolaylaştırdığı gibi modern bir görünüme kavuşmanız konusunda da oldukça faydalıdır.

Gelişen teknoloji ile farklı şekillerde de tasarlanabilen led paneller, montaj ustalarının işleri ile birlikte daha estetik görünüme sahip olmaktadırlar. Estetik görünüme sahip aydınlatmaya sahip olmak isterseniz montaj elemanlarıyla bu konuyu konuşmalı ve daha önce bilgi almayı unutmamalısınız. Mekanın iç dinamiğine ters düşmeyecek bir görüntü ile aydınlatmayı zarafetle buluşturabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermek istemeyen ve 60×60 led panel kullanıp enerji tasarrufundan faydalanmak isteyen müşteriler; www.oviled.com.tr, lineersarkit.com ve ledbantarmatur.com sitelerinden hem kaliteli hem de güvenilir ürünlere göz atabilir. Türkiye’nin aydınlatma devi Oviled’in ürünlerinde kullanılan ledler, Dünya Devi markalardan olan Samsung ve Osram markalıdır. Ledlerin kalitesi ile ürününüzün ömrünü uzatabilir, uzun yıllar boyunca bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir