fbpx

Şerit LED Nedir ve Özellikleri

Şerit LED elastik PCB üzerine smd LED yongalarının konumlandırılmasıyla oluşan aydınlatma yapısına denir.

2 çeşidi vardır Tek çipli ve 3 çipli olarak  . Tek çipli olan sürümlerinde ışık gücü az olmasından sadece dekorasyon olarak kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz birçok alanda kullanılmakta genellikle dekoratif  ve süslemede çoğunlukla ev, araba, mobilya gibi dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır.

Ürünlerimizin birçok renk seçeneği bulunmaktadır. En fazla tercih edilen ise beyaz renktir. Bu rengin birçok çeşidi bulunmaktadır gün ışığı, sıcak beyaz bunlardan bazıları ayrıca mavi renk ise dekorasyon, süs aydınlatmalarında kullanılmakta mobilya tarzı eşyalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kırmızı renk ise ağaç süslemelerinde kullanılmakta yeşil renk ise ağaç bahçe ışıklandırmalarında kullanılmaktadır. Son olarak turuncu ve mor seçenekleri de görmek mümkün.

Şerit LED ‘ i 2 farklı kategori de ayırırsak Dış Mekân ve İç Mekân olarak sınıflandırabiliriz.

Dış mekânla başlarsak içerdiği silikon koruma kılıfı sayesinde toz, nem, oksitlenmeye karşı koruma sağlamaktadır. Bununla birlikte ömrünün uzun olmasına da pozitif etki yapmaktadır.

İç mekânda ise koruma kılıfı olarak silikonlu yapı bulunmamasından ötürü neme toza, oksitlenmeye dayanıksızdır. Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız mutlaka silikonlu LED eri tercih etmenizi öneririz.

 Peki, Nereden Satın Alabilirim?  

Oviledin ayrıcalıklarını öğrenmeye başlayalım

Şerit LED Satışı Oviled Farkıyla Daha Kolay!

Dünyaca ünlü Osram ve Samsung LED leri kullanmaktayız.

Ayrıca Kredi Kartıyla Ödeme kolaylığı, Güvenli Teslimat ve Ayrıcalıklı fiyat imkânlarıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

 

EK olarak LED armatür sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

LED Armatürün Avantajları Nelerdir

Düşük enerji tüketimi, daha uzun ömür ve daha fazla verim sağlamasıyla diğer ışık kaynaklarından daha fazla kullanım performansı vermektedir.

Bununla birlikte daha düşük ışık kirliliği ve daha düşük sıcaklıkta çalışabilmesiyle diğer lamba türlerine göre daha avantajlı hale gelmektedir.

Sağladığı enerji tasarrufuyla 50.000 / 100.000 saat arasında kullanım olanağı sağlamaktadır.

LED Armatör konusunda Gün ışığı, Beyaz renk seçenekleriyle farklı boyutlarda ( 30 ile 200 cm arası ) dilediğiniz ürünü bulabileceğiniz www.lineersarkit.com u ve www.ledbantarmatur.com u  ziyaret etmenizi öneririz.

Kargo ücreti ödemeden Türkiye’nin tüm illerine teslimat imkânıyla 2 yıl garanti kapsamında ürünlerimize sipariş verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir