fbpx

60×60 Led Panel Seçimi ve Montajı 

60×60 Led Panel

 

60×60 led panel,bir panelin içerisine yerleştirilen birden fazla led ışıktan meydana gelmektedir. Dış yüzeyi pleksi ile kaplanarak estetik bir görüntünün yanı sıra iç mekanizmayı sağlamlaştırma amacı güdülür.  Yerleştirilen pleksi, ürünü dış koşullarda da kullanılabilen oldukça yararlı bir hale getirir ve kullanım ömrünü arttırır. Floresan aydınlatma ile karşılaştırıldığı zaman oldukça fazla tasarruf yaptığı gözlemlenen bu ürün aynı zamanda ışığın mekan içerisinde eşit dağılımını ve aydınlanan ortamı da artırmaktadır. Bu nedenle ticari faaliyet gösteren sektörlerde hem iç hem de dış mekanda kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Hem ticari hem dekoratif amaçlarla kullanılan bu ürünün kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Günümüzde daha çok reklam tabelalarında ve ticari faaliyet gösteren yerlerde panellerde karşımıza çıkmaktadır. Alışveriş merkezlerinde, sinemalarda, kafelerde ve genellikle giyim sektöründe karşımıza çıkan mağazalarda sıklıkla kullanılmasının temel nedeni bulunduğu ortamın enerjisini yükselten ve modern bir görünüm veren bir ürün olmasıdır.

60×60 Led Panel Seçimi ve Montajı

 

Genellikle led panellerin montajında güneş ışığına maruz kalmaması aranan şartlardan biridir. Güneş ışığından zarar görmeyecek yapıda olan led paneller ise istenilen vakitte montaj işlemine tabi tutulabilir. Dilenilen şekilde montajlanabilen bu ürün, asma veya duvara gömülü şekillerde kullanılır. Aynı zamanda obje içine de yerleştirilebilmekte ve dekoratif ürünlerin ortaya çıkmasına katkı sağlamaktadırlar. Eski model aydınlatmalardan sıkılan insanların yeni tercihi olan 60×60 led panel ve türevleri montaj ustasının marifetiyle daha estetik bir görünüme sahip olmaktadır.

Ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ürünün nereden alınacağıdır; ürünü alırken dikkat etmeniz gereken en temel şey budur. Led panel deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Oviled, uygun fiyata ve 2 yıl garantiyle ulaşılabilecek en kaliteli ürünleri müşterisine ulaştırmaktadır. Aynı zamanda ürünlerinde Samsung ve Osram marka ledler kullanarak ürün ömrünü maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken diğer hususlar aydınlatılacak mekanın büyüklüğü ve aydınlatma alanının hesabıdır. Verimli bir aydınlatmaya sahip olmak istiyorsanız kaç adet 60×60 led panel gerektiğini muhakkak hesaplamanız gerekir. Kaliteden ödün vermek istemeyenlerin adresi www.oviled.com.trlineersarkit.com ve ledbantarmatur.com aklınızda bulunsun ve ürün almadan önce muhakkak ürünlerimizi inceleyin. Kullanacağınız ürünün uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kaliteden ödün vermemelisiniz. Aksi takdirde hem ürün maliyeti hem de katlanacağınız zorluklar artar.

60×60 led panel kullanarak hem reklam faaliyetlerini yürütebilir hem de reklam maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda hayranlık uyandıracak dekorasyon ürünlerinin sahibi olabilirsiniz.

60×60 Led Panel Seçimi ve Montajı ” te bir düşünce

  1. Pingback: 60×60 LED Panelin Avantajları Nelerdir? | Elektronik Bul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir