fbpx

60×60 LED Panelin Avantajları Nelerdir?

60×60 Led Panel

 

60×60 led panel,dekoratif ve ticari amaçlarla kullanılan bir panelin içerisine yerleştirilen birden çok çipten meydana gelen üründür. Bu çiplerin yüzeyi daha sonra pleksi ile kaplanarak daha hoş bir görüntüye sahip olması sağlanır. Kaplanan pleksi aynı zamanda bu panelin daha sağlam olmasını ve daha zor koşullarda kullanılabilmesini sağlamaktadır. Ekonomik açıdan oldukça katkı sağlamasının yanı sıra yansıttığı modern görünümle akılda kalıcı mekanların tasarlanmasında oldukça işe yaramaktadır.

Bulunduğu ortamın enerjisini yükseltmekle kalmayıp reklam faktöründe de oldukça başarı sağlamaktadır.

60×60 LED Panelin Avantajları Nelerdir?

 

 • Firmaların reklam işlerini kolaylaştırır, panellerin daha fazla dikkat çekmesini sağlar. Yüksek bütçeli reklam harcamalarından daha etkili sonuçlar doğurur ve firmaların akılda kalmasına yardımcı olur.
 • 60×60 led panel, birden fazla farklı renge sahip olmasıyla kişiselleştirilebilir.
 • Uzaktan kumanda veya bilgisayar ile kontrol edilebilme imkânı sağladığı için kullanımı oldukça kolaydır.
 • İstenilen boyuta göre ayarlanabilir.
 • Dayanıklı ve modern yapısıyla hem iç mekânlarda hem dış mekânlarda kullanılabilir.
 • İstediğiniz şekillere göre şekillendirilebilmektedir. Reklamda kullanmak istediğiniz yazıları bilgisayar üzerinden istediğiniz fontta yazdırabilirsiniz.
 • Kullanımı, kurulumu ve değiştirilmesi oldukça kolaydır ve kullanım ömrü floresan aydınlatmaya göre daha uzundur.

60×60 LED Panel Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 • Öncelikli olarak yapmanız gereken şey aydınlatacağınız mekânın büyüklüğünü ve aydınlatma alanını hesaplamaktır.
 • Verimli aydınlanmayı sağlamak için aydınlatma noktalarının neresi olduğunu ve bu bölümler için kaç adet 60×60 led panel gerektiğini hesaplamalısınız.
 • Alacağınız ürünü uzun vadede kullanmayı hedefliyorsanız kaliteden ödün vermemelisiniz. Bu konuya dikkat etmemeniz durumunda sıklıkla ürün değiştirmek durumunda kalırsınız ve maliyet oldukça artar.
 • Led panelinizle birlikte verilen kullanım talimatlarını da yerine getirmelisiniz. Bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece uzun ömürlü bir aydınlatmanın ve enerji tasarrufunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile farklı şekillerde de tasarlanabilen led paneller, montaj ustalarının işleri ile birlikte daha estetik görünüme sahip olmaktadırlar. Estetik görünüme sahip aydınlatmaya sahip olmak isterseniz montaj elemanlarıyla bu konuyu konuşmalı ve daha önce bilgi almayı unutmamalısınız. Mekânın iç dinamiğine ters düşmeyecek bir görüntü ile aydınlatmayı zarafetle buluşturabilirsiniz.

Kullandığınız ürünün ömrünün uzun olmasını istiyorsanız ve kalite konusunda tereddütleriniz varsa Oviled markası ile bu tereddütleri aklınızdan silebilirsiniz. Ürünlerde kullanılan Samsung ve Osram marka ledler hem uygun fiyata yüksek kaliteli ürünlere sahip olmanızı sağlar hem de 2 yıl garantisi ile karşılaşabileceğiniz tüm olumsuzluklardan sizi korur. Ürünlere ulaşmak için www.oviled.com.trlineersarkit.comve ledbantarmatur.comsitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir