fbpx

Yuvarlak Spot LED Panel

Oviled Spot Panel kalitesi ile odaların aydınlatılması artık çok daha kolay. hızlı ve güvenilir şekilde verimliliği maksimum seviyeye çıkaracak ürününüzün siparişini verebilirsiniz. Oviled Firmamız Bünyesinde Ve Garantimiz Altında, A++ LED  Kullanılarak üretilmiştir. Tavan Aydınlatmalarında, Ofislerde, Kurumlar kullanılan Dekoratif ve Aydınlatma amacıyla kullanılan bir üründür. Atölye ve Fabrika Aydınlatması, Otopark Aydınlatması, Bina Dış Cephe Aydınlatması, Stok Sahaları ve Çevre Aydınlatması, Tabela ve Totem Aydınlatması, Spor Alanları Aydınlatması, Meydan Aydınlatması, Kapı Önü, Bina Girişi ve Bahçe Aydınlatmasında vb. Bir çok yerde Kullanabileceğiniz bir Üründür.

Spot Paneller Sonuç olarak sıva altı ya da üstü olarak iki ayrı alternatif sergilenir. Bu alternatiflerden tercihte bulunmanız gerekiyor. Çünkü fiyatlar sıva altı ya da üstü olanlarda değişiklik gösterir. Ancak seçimleriniz dahilinde ürünün fiyatı görebilirsiniz.

Spot Led  Panel Işıkları

Işıklardan tercihlere göre fiyatlar değişmez. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Spot Led panel fiyatları sıva altı ya da üstü olmasına göre değişmektedir. Bir de panel tipi belirleyici oluyor. Beraberinde fiyatlara etki etmeyen özellikler de gelir. Mesela ışıklar bunlardan bir tanesidir. Tüm kasalarda mevcut olan ışıklar ise;

• Genelde daha fazla aydınlattığı için beyaz olan led paneller tercih ediliyor.

• Daha loş bir ortam oluşturmak adına ise günışığı göz önünde bulundurulabilir.

Neticesinde de bu tercihler üzerinden ürünü hemen satın alabilirsiniz. Dekorasyonda sıklıkla temin edilen led paneller, taksit seçenekleri ile müşterisini karşılıyor. Yani sitemizde sadece uygun değil taksitli fiyatlar da mevcut durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir