fbpx

Oviled Rayspot Led Aydınlatma

Oviled Ray Spot

Led Ray Spot nedir?

Led Ray Spotlar, iç mekan aydınlatmada kategorisinde dekoratif amaçlı kullanılanlar arasında zirvede. Peki bu ray spotlar nedir? Kullanım alanlar? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? Gibi başlıca soruları bu yazımızda yanıtlamaya çalışacağız.
Ray spotlar, stand, vitrin ışıklandırması, reyon gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Ray spotlar tek başına çalışmadığı için monafaze denilen raylarda alınıp kullanılmak zorundadır bu raylar bir tarafında elektirik bağlayacağınız kısım bulunmaktadır. Montajı yapılmış monofaze raya metresine göre istediğiniz kadar ray spot takabilirsiniz. Ray spotlar 360 derece dönerek yönü ayarlanabildiği gibi led teknolojisini de kullandığı için yüksek ışık maksimum enerji tasarrufuyla içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Led Ray Spot Kullanım Alanları?

Led Ray Spotlar, kasaları gereği oldukça şık ve dikkat çekici görünüme sahiptirler bu sebepten dolayı belli bir yeri yani bölgesel aydınlatma için uygundur. LED Ray Spotlar; başta Mağaza Aydınlatmaları, Vitrin Aydınlatmaları, Müze Aydınlatmaları, Sahne Aydınlatmaları, Ofis Aydınlatmaları, Cafe Aydınlatmaları, Restoran Aydınlatmaları, Stand Aydınlatmaları, Reyon Aydınlatmaları olmak üzere, akla gelen birçok alanda vazgeçilmez aydınlatma ürünü olmuştur.

Led Ray Spot Avantajları?

Neden ray spot tercih etmeliyim diye kendinize soruyor olabilirsiniz biz sizler için ray spotun başlıca avantajlarından bahsetmek isteriz.
Avantajları:
• Led teknolojisi olduğu için maksimum ışık minimum enerji tüketimi.
• Led teknolojisi olduğu için uzun ömürlüdürler.
• Bellir bir şeye bağlı değildirler ray üzerinde sürüklenerek istenilen konuma çekilebilir.
• Kasa tiplerinden ve yüksek ışıktan dolayı şık ve dikkat çekicidirler.

Led Kalitesinin Önemi

Bu yazdıklarımız tüm led içeren ürünlerde de geçerlidir. Led aydınlatma ürünlerinde en önemli faktör led çipinin kalitesidir. Oviled markalı ray spotlarımızla % 100 müşteri memnuniyetiyle garantisi vermekteyiz.

Ray spotlarda ışık rengi seçenekleri

Oviled markalı ray spotlarımızda günışığı ve beyaz ışık seçeneklerimiz mevcuttur. Beyaz ışık (6500K) günışığı (3500K).
Ürün varyantları:
SİYAH KASA – BEYAZ IŞIK
SİYAH KASA – GÜNIŞIĞI
BEYAZ KASA – BEYAZ IŞIK
BEYAZ KASA – GÜNIŞIĞI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir